Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Humb kontrollin e makinës dhe përplaset, ish-miss Bota humb jetën (FOTO)

Mbretëresha e bukurisë pakistaneze, Zanib Naveed, ka mbetur e vdekur në një aksident me makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë fundjavës në Mayrland, Nju Jork, kur ajo humbi kontrollin e mjetit tip ?Mercedez CL2?.

32-vjeçarja, e kurorëzuar Miss Bota Pakistan në vitin 2012, u ra kur makina e saj u përmbys dhe më pas u përlas me një bordurë, pasi humbi kontrollin e saj.  Kjo ka rezultuar fatale për Zanib, sepse mjeti u përmbys dhe ajo gjeti vdekjen e menjëhershme.

Sipas ?The New York Post?, Zanib ka qenë duke marrë një kthesë kur ka humbur kontrollin e makinës dhe më pas është përplasur. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes ku e kanë nxjerrë atë nga mjeti, por fatkeqësisht ka humbur jetën menjëherë.

Ndërkohë nga hetimet e deritanishme, policia ka njoftuar se ajo nuk kishte pirë alkool dhe se ndodhej vetëm në makinë.

[gallery ids="932025,932026,932027,932028,932029,932030,932031,932032"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore