Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Dhimbje, luftë, skena të papritura/ Fotot që lanë gjurmë gjatë vitit 2019

Nga Theresa May e emocionuar që njoftoi dorëheqjen e saj si kryeministre, tek dëmet shkatërruese të shkaktuara nga stuhia Dorian në Bahamas dhe imazhe përhumbëse të luftës civile në Siri, AFP ka publikuar një përzgjedhje të fotografive të saj më të mira të vitit.

Sipas mediave të huaja, imazhet spektakolare kapin ngjarjet historike të vitit 2019 dhe vendosin skenën për vitin 2020.

Imazhet e pabesueshme gjithashtu tregojnë një leopard që sulmon një burrë indian në zonën ‘Lamba Pind në Jalandhar’ dhe yllin Cardi B që mbërrin për ‘Met Gala 2019’ në Muzeun Metropolitan të Artit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="932302,932297,932295,932296,932279,932281,932304,932280,932299,932282,932283,932284,932285,932286,932287,932288,932289,932290,932291,932292,932293,932298,932300,932301,932303,932306,932307,932308,932309"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore