Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Bota u 'çmend' shumë kohë më parë, 30 foto historike që do t'ju befasojnë

E dëgjojmë shpesh frazën se bota po çmendet çka lidhet kryesisht me sjelljen disi të çuditshme të njeriut modern. Por kjo gjë nuk është plotësisht e vërtetë, sepse njerëzimi ka bëra gjëra të çmendura dhe të çuditshme shumë kohë më parë.

Dhe foto të ndryshme historike, disa të papublikuara si ato që tregojnë një biçikletë që tërhiqet nga një hipopotam apo një familje e tërë që udhëton në një biçikletë bashkë me makinën qepëse e vërtetojnë më së miri këtë.

[gallery ids="931678,931655,931659,931656,931657,931662,931671,931658,931669,931660,931654,931661,931666,931663,931668,931664,931665,931667,931670,931672,931673,931674,931675,931676,931677,931679,931680,931681,931682"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore