Aksident i rëndë në Shkodër, ‘Benzi’ përplaset me kamionin

Foto ilustruese

Në aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Koplik, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Sipas policisë, mjeti tip “Benz” me drejtues  Sylë Palnikaj 63 vjeç, dhe pasagjere Katrinë Palnikaj, (bashkëshortja e Sylës) 56 vjeçe është përplasur me mjetin tip “Kamion” me drejtues  Petrit Leka, 21 vjeç, dhe pasagjere Marije Leka, 63 vjeçe, (nëna e Petritit).

Për pasojë janë dëmtuar të 4 personat në fjalë, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Shkodër.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.