Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Si i rriste fëmijët "Gjuetari i krokodilave", pamje të papublikuara më parë (FOTO)

"Gjuetari i krokodilit", Steve Irwin, ende mbahet mend në të gjithë botën, pavarësisht se kanë kaluar 13 vite nga momenti i trisht që ai u nda nga jeta pasi u sulmua nga një krokodil.

Kujtimi i tij jeton ende përmes familjes së tij, veçanërisht fëmijëve që vijojnë misionin e babait të tyre.

Robert Irwin, festoi ditëlindjen e 16-të në 1 Dhjetor duke ushqyer krokodilë me vizitorët në kopshtin zoologjik të Australisë.

Ndërkohë që mamaja e tij, Terri ndau një mesazh veçanërisht të përzemërt në Twitter së bashku me një foto të Steve që mban Robin e porsalindur. Nëna shprehu se sa Steve do të ishte krenar për djalin e tij dhe përsëriti sesa babai i tij e donte atë.

[gallery ids="931429,931428,931427,931426,931425,931424,931423,931422,931421,931420,931419,931418,931417"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore