Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nxehen gjërat, Rita Ora në lidhje me djaloshin që luan në film (Dalin fotot)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, duket se ka nisur një romancë të re.

Sipas mediave britanike, 29-vjeçare prej disa javësh është në një lidhje me djalin e aktorit të njohur Jude Law, Rafferty, që është 6 vjet më i vogël se ajo dhe me të cilin pak ditë më parë u fotografua edhe në publik me të, duke qenë se janë pjesë e një seriali bashkë.

Megjithatë, për momentin nuk ka ende asnjë konfirmim.

[gallery ids="931078,931074,931080,931075,931076,931087,931079,931077,931086,931081,931082,931084,931083,931085"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore