Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Macron nuk i ndahet Melania-s, Erdogan dorë për dore me gruan në Pallat, çfarë ndodhi në Samitin e NATO-s (FOTO)

Liderët botërore u mblodhën dje në Londër, ku morën pjesë në Samitin e NATO-s. Në këtë takim të rëndësishëm ishte i pranishëm edhe kryeministri shqiptar Edi Rama.

Mediat e huaja kanë kapur edhe momentet më pikante nga Samiti, ku e gjithë vëmendja ishte e përqendruar te Melania Trump.

Zonja e Parë e SHBA-së kishte veshur një pallto të gjatë, ku dominonte ngjyra e verdhë. Këtë pallto të “Valentino”, e cila kushton 4700 paund, ajo e kishte kombinuar më së miri me një palë këpucë rozë.

Por, mediat kanë kapur edhe momentet e afërta të saj me presidentin francez, Emmanuel Macron dhe duket qartë se miqësia mes tyre vijon të jetë ë fortë.

Ndërsa lideri turk Rexhep Taip Erdogan është fotografuar kapur dorë për dore me të shoqen, teksa hyn në Pallatin Mbretëror.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="930759,930775,930763,930764,930755,930760,930756,930757,930758,930761,930762,930765,930766,930767,930768,930769,930770,930771,930772,930773,930774,930776,930777"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore