Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Zvicerani që takoi alienët, dalin fotot e përfolura me disqe fluturuese

Billi Majer është një zviceran i cili tha në vitin 1970 se kishte pasur kontakt me alienë dhe se kishte fotografi për ta vërtetuar.

Fotot, të cilat u botuan në vitin 1979, bashkë me një libër të shkruar nga një ish-pilot i Forcave Ajrore amerikane, Uendell C Stevens, u përdorën edhe si pjesë e xhirimit të serialit të famshëm “X-Files”.

Sot, këto foto kanë dalë për shitje te një prej shtëpive më të mëdha të ankandeve, Sotheby, ndërkohë që vërtetësia e tyre ka qenë gjithnjë e debatueshme.

[gallery ids="930544,930545,930546,930547,930548,930549"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore