Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Tërmet në Vlorë, ja sa ishte magnituda

Një tjetër lëkundje është regjistruar pak minuta më parë, mirëpo është zhvendosur epiqendra. Nga bregu i Durrësit, lëkundja e tërmetit të pak minutave më parë është regjistruar në Radhimë.

Tërmeti ishte me magnitudë 3.4 dhe thellësi 40 km

Prej një jave vendi ynë është tronditur nga tërmete të fuqishme. Deri më tani 51 persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjera kanë mbetur të plagosur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore