Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Skandali! Shembja me eksploziv e hotelit, ja çfarë kishte planifikuar pronari (Foto)

Në Durrës ditën e sotme u shemb me eksploziv një objekt 6-katesh, pasi kolonat u shkatërruan nga tërmeti që ra ditën e martë. Por në momentin që u shemb me eksploziv doli në dritë një tjetër fakt, që pronari i hotel 'Gostivari' kishte lënë fijet e hekurit të kolonave duke planifikuar që shtesa e kateve të vijonte.

Pallatet që u shembën në Durrës nga tërmeti erdhën si pasojë e faktit që kishin shtesa katesh të planifikuara, teksa fillimisht godinat ishin ndërtuar me llogari për dy apo tre kate po me kalimin e viteve shtesat vijuan një pas një duke kaluar edhe parashikimet dhe si pasojë nga lëkundja e tërmetit u rrëzuan.

[gallery ids="930312,930313,930311,930310,930309,930308,930307"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore