Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Shpikje totalisht të panevojshme, por që do ju bëjnë të qeshni (FOTO)

Çdo ditë e më tepër njerëzit habiten me shpikjet e reja dhe sa të nevojshme ato janë e ndërsa kalon disa kohë vjen edhe shprehja: Si ia bënin njerëzit në të kaluarën pa "X" teknologji.

Por teksa ka shumë shpikje që na ndihmojnë në jetën e përditshme, Matty Benedetto është gjeniu i zbulimeve të panevojshme.

Ai nuk mundohet të gjejë apo zbulojë shpikje që do të ndryshojnë jetën, por ndërton ato "aparatura" që për momente të caktuara të jetës keni menduar "ah sikur...", por që sigurisht në realitet janë krejtësisht të panevojshme.

Nga syzet që ju thajnë lotët, tek pritësi i telefonit për tualetin tuaj, më poshtë kenë disa prej këtyre "shpikjeve".

[gallery ids="930519,930518,930517,930516,930515,930514,930513,930512,930511,930510,930509,930508"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore