Shpikje totalisht të panevojshme, por që do ju bëjnë të qeshni (FOTO)


Çdo ditë e më tepër njerëzit habiten me shpikjet e reja dhe sa të nevojshme ato janë e ndërsa kalon disa kohë vjen edhe shprehja: Si ia bënin njerëzit në të kaluarën pa “X” teknologji.

Por teksa ka shumë shpikje që na ndihmojnë në jetën e përditshme, Matty Benedetto është gjeniu i zbulimeve të panevojshme.

Ai nuk mundohet të gjejë apo zbulojë shpikje që do të ndryshojnë jetën, por ndërton ato “aparatura” që për momente të caktuara të jetës keni menduar “ah sikur…”, por që sigurisht në realitet janë krejtësisht të panevojshme.

Nga syzet që ju thajnë lotët, tek pritësi i telefonit për tualetin tuaj, më poshtë kenë disa prej këtyre “shpikjeve”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.