Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Shfaqet pas shumë kohësh djali i vogël i Donald Trump (FOTO)

Barron Trump, djali i vogël i Donald Trump është shfaqur për herë të parë në publik pas një kohë të gjatë.

13-vjeçari shoqërohej nga i ati i tij dhe nëna, Melania. Djali po shëtiste në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë, kur u kap nga fotografët.

I veshur i gjithi në të zeza, 13-vjeçari ishte zgjatur aq shumë saqë ia kalonte dhe babait të tij, presidentit Donald Trump.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="930171,930172,930173,930174,930175,930176,930177,930178,930179,930180,930181,930182,930183,930184,930185,930186,930187"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore