Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Seksi me princin i pështirë”/ Skllavja tregon tmerrin: Ai u ngrit dhe më tha…(FOTO)

“Skllavja e seksit”, Virgina Roberts e ka përshkruar seksin me princin Andrew si të pështirë. Ajo tha se ishte urdhëruar të bënte seks me Dukën e Jorkut, ndërsa ishte marrë nga pedofili miliarder Jeffrey Esptein kur ishte 17-vjeçe.

Roberts tregoi se e kishin hipur në një avion, ku më pas do të takonte princin dhe se e dashura e pedofilit miliarder e kishte porositur se duhej të bënte çdo gjë që ajo kishte bërë edhe për Esptein.

“Unë thjesht nuk prisja që një njeri i familjes mbretërore, që unë e admiroja, të bënte këtë. Seksi nuk zgjati shumë, por ishte e neveritshme. Ai u ngrit dhe më tha faleminderit dhe më pas u largua. Unë u ula në shtrat dhe isha e tmerruar.

Më pas e dashura e Jeffrey më tha se unë e kisha bërë atë të lumtur. Sapo isha abuzuar nga një anëtar i familjes mbretërore.  Nuk isha e lidhur me zinxhirë pas një lavamani, por këta njerëz të fuqishëm ishin zinxhirët e mi”, tha ajo.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="930201,930202,930203,930204,930205,930206,930207,930208,930209,930210,930211,930212,930213,930214,930215,930216"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore