Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Po bënte sërf, momenti i tmerrshëm kur vogëlushi përplaset nga peshkaqeni (FOTO)

Një familje me pushime në plazhet e Floridas ka regjistruar një video të frikshme, ndërsa djali i tyre 9 vjeçar bënte sërf me tavolinën e tij.

Chandler Moore po bënte stërvitje me disa dallgë të vogla në plazh dhe ishte nën survejimin e të atit kur një peshkaqen i vogël kërcen mbi tavolinë duke e trembur vogëlushin.

Djaloshi shpëtoi pa lënduar nga ky incident që ndodhi në plazhin e New Smyrna.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="929915,929879,929880,929881,929882,929883"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore