Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Plagoset brenda bilardos në Vlorë 32-vjeçari

Një plagosje raportohet se ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, rreth orës 10:54 ka shkuar në spital, i dëmtuar me mjet prerës shtetasi E.Sh. 32 vjeç, banor i qytetit në fjalë.

Dyshohet se 32-vjeçari është plagosur në ambientet e një bilardoje në lagjen “Isa Boletini” Vlorë dhe aktualisht po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor po kryen hetimet përkatëse për zbardhjen e ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore