Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Messi fitoi “Topin e Artë”, por gjithë vëmendjen e marrin fëmijët dhe bashkëshortja e tij (FOTO)

Ceremonia e Topit të Artë nuk është një mbrëmje gala në të cilën shkëlqejnë vetëm futbollistët, por një mbrëmje ku vënë në pah hiret e tyre edhe bashkëshortet, partneret dhe të dashurat e më të mirëve të fushës së blertë.

Ashtu ndodhi edhe në Topin e Artë të këtij viti ku në tapetin e kuq në Paris parakaluan me radhë emra si Anna Lewandoëska, Antonella Roccuzzo etj.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="929850,929845,929836,929857,929840,929847,929837,929838,929839,929841,929848,929842,929856,929843,929844,929846,929849,929851,929852,929854,929855"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore