Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Foto epike/ Po ngjitej në helikopter, Trump “harron” Melanian

Donald Trump njihet për gafat dhe shakatë në daljet e tij publike. Teksa po ngjitej në helikopterin presidencial "Marine One", Trump u kujtua se diçka i mungonte.

Duke ecur i qetë në fushën me bar dhe me çadër në dorë, Donald u kujtua se Melania nuk ndodhej me të dhe për këtë, u ndal për ta pritur. Menjëherë, u shfaq Zonja e Parë e Shtëpisë së Bardhë, e cila shoqëroi Trump drejt mjetit fluturues.

Nuk dihet nëse kjo skenë ishte rastësi, apo një tjetër detaj i mirëmenduar nga Trump, i cili shpesh gjendet në faqet e para të mediave për "gabime" të ngjashme.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="930284,930287,930285,930286,930288,930295,930291,930292,930293,930294"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore