Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Breshëri plumbash në mes të rrugës, njerëzit vrapojnë të tmerruar (Foto)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në New Orleans, SHBA duke lënë të plagosur 10 persona. Kamerat e sigurisë kanë kapur momentet kur njerëzit vrapojnë të tmerruar për t’i shpëtuar plumbave.

Të shtënat ndodhën në rrugën Canal në orët e para të mëngjesit të dielës, duke bërë kështu që të krijohet një situatë kaotike, ku qindra kalimtarë rasti fillojnë të vrapojnë për t’i shpëtuar plumbave.

Nga të shtënat e kanë pësuar 10 persona që u plagosën dhe mbetën në rrugë të mbuluar në gjak, ndërsa qytetarë të shumtë janë fshehur pas makinave për t’u mbrojtur.

“Ishte situatë kaotike. Shumë njerëz vraponin në të gjitha drejtimet e mundshme”, ka deklaruar roja i hotelit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="929918,929921,929919,929920,929922,929923,929924,929925"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore