Vritet brenda “Range Rover”-it djali i deputetit (FOTO)

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të makinës se deputeti ukrainas Vyacheslav Sobolev, duke lënë të vdekur djalin e tij 3-vjeçar. Sipas mediave të huaja, ngjarja e rëndë ka ndodhur në qendër të Ukrainës, Kiev.

Në timon, në momentet kur është sulmuar makina ka qenë Vyacheslav Sobolev, biznesmen dhe njëherësh deputet i kuvendit rajonal.

“Pasi u plagos vogëlushi, ai ndërroi jetë në autoambulancë rrugës për në spital”, ka njoftuar Ministria e Brendshme e Ukrainës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.