Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Nga Kili në Hong Kong, dashuri në kohë protestash (Fotot)

Nga Kili në Sudan, nga Uashingtoni në Hong Kong, në të gjithë botën muajt e fundit ka pasur protesta të shumta, për arsye të ndryshme.

Por edhe në kohë të vështira, njerëzit kanë ditur të tregojnë sadopak dashuri, siç tregojnë fotografitë e realizuara nga Agjencia Reuters, ku mes dhunës dhe frikës për jetën ka triumfuar dashuria.

[gallery ids="928871,928860,928856,928857,928858,928859,928861,928862,928863,928864,928865,928866,928867,928868,928869,928870,928872"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore