Globe është pranë familjeve të prekura nga tërmeti

Në përgjigje të apelit për ndihmë, të gjitha fitimet e ralizuara nga shitjet e promocionit të planifikuar “Black Friday” në datat 28 deri në 30 Nëntor do të shkojnë në mbështetje të Emergjencave Civile.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.