Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Modeles së njohur i marrim “Range Rover-in”, por tmerrohen nga ajo që gjejnë brenda (FOTO)

Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falimentimit, njihet për jetën luksoze dhe dëshirën për të pasur automjete me ngjyra të ndezura.

Por këtë javë makina e saj e preferuar përfundoi në një ankand dhe u shit në një servis makinash në Essex.

Mirëpo, blerësi ka treguar se automjeti ishte mbajtur si mos më keq, madje ishte shumë i pistë.

Një tregtar tha për ‘MailOnline’: "Është një makinë shumë e veçantë, por ne nuk e dinim se ajo i përkiste Katie Price. U tmerruam kur pamë se sa e pistë ishte”.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="922959,922982,922973,922960,922983,922975,922961,922972,922976,922962,922963,922967,922985,922969,922970,922977,922978,922984"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore