Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zhvishet ylli televiziv, tregon barkun e rrumbullakosur e veshur me të brendshme (FOTO)

Në fillim të këtij muaji ajo zbuloi se është në pritje të ëmbël dhe se sdo të bëhet me vajzë.

Është fjala për ish-yllin “Made In Chelsea”, Millie Mackintosh, e cila dukej mjaft e bukur kur tregoi barkun e saj të zhveshur gjatë një fotosesioni për Pitusa në Miami.

Ylli televiziv është 15-javëshe shtatzënë dhe duhet thënë se është shfaqur në super formë me një palë bikine dhe fustan të bardhë.

[gallery ids="921117,921116,921118,921119,921120,921121,921122,921123,921124,921125,921126,921127,921128,921129,921130,921131,921132"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore