Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pamjet që nuk duhen humbur, Vera Grabocka poston videon teksa puth Timo Fllokon (FOTO)

Regjisorja e njohur, Vera Grabocka dhe aktori i dashur për publikun shqiptar, Timo Flloko, kanë shumë vite martesë bashkë.

Ata janë një ndër çiftet më të njohur në vendin tonë, por janë të rralla daljet e tyre së bahsku në publik. Por së fundmi, Vera ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e saj në “Instagram” një moment shumë të ëmbël dhe intim me bashkëshortin.

Ajo ka publikuar një video të shkurtë ku shfaqet duke u puthur në buzë me Fllokon. “Dashuria është e vetmja përgjigje”, shkruan Grabocka krahas videos e cila menjëherë u shoqërua me shumë pëlqime dhe komente.

Vera dhe Timo janë çifti që na bëjnë të besojmë te dashuria e vërtetë sepse vitet kalojnë e ata i sheh të dashuruar si ditën e parë.

 

[gallery ids="911885,911918,911896,911898,911900,921068,921069,921070,911924,911923,911908,911928,921081,921082,921084,911927,911925,921083,911921,911920,911919,911922"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore