Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Nxori foto nudo, shkarkohet nga puna zyrtarja e administratës së Putin

Një 27-vjeçare nga Siberia ka marrë pjesë në konkursin e versionit rus të “Playboy” dhe u ka dërguar disa foto të saj lakuriq, por kjo i ka kushtuar shumë.

Ajo ishte e punësuar në një ndërmarrje shtetërore dhe u shkarkua, sepse drejtuesit menduan se pjesëmarrja e saj në atë konkurs i jepte institucionit një vëmendje të pashëndetshme.

Modelja Ana Anufrieva thotë se pas lajmit, as babai nuk i drejton më fjalën dhe pas humbjes së punës u detyrua të shesë edhe shtëpinë që kishte marrë me kredi.

Tani ajo është e pastrehë, pa të dashur, thotë që e ka të pamundur të gjejë punë dhe familja refuzon të komunikojë. Megjithatë, nuk pendohet që e dërgoi foton te konkursi i Playboy.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="920396,920405,920391,920392,920393,920394,920395,920397,920398,920399,920400,920401,920402"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore