Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Nga engjell në 'vajzë dragua'; transformimi befasues me 'shiringë në sy' (Fotot)

Nga engjell në 'vajzë dragua'; transformimi befasues me

Vetëm 25 vjeçe, 130 tatuazhe në trup, dhe s’ka ndërmend të ndalojë.

Vajza australiane, Amber Luke, mori vëmendjen e mediave pas shndërrimit të plotë që i bëri trupit me tatuazhe, duke çarë gjuhën në dy pjesë e madje duke ngjyrosur edhe kokërdhokët e syve, një procedurë që për pak sa nuk e verboi.

Vajza ka shpenzuar me mijëra dollarë për procedurën dhe e quan veten “Vajza Dragua”. Ajo pranon se procedura e ngjyrosjes së syve ka qenë më e dhimbshmja dhe më e frikshmja.

“I kisha sytë hapur dhe më injektuan një shiringë nga katër herë në secilin sy. Për tre javë nuk shikoja fare”, ka thënë ajo për mediat.

[gallery ids="921015,921009,921013,921010,921011,921014,921012,921016,921017,921018,921022,921019,921020,921021"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore