Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nesër do të publikojë këngën më të re, por Capital T i ndodh e papritura: Anjëherë më parë... (FOTO)

Capital T ka njoftuar prej disa kohësh fansat e tij se shumë shpejt do të publikonte një projekt të ri muzikor.

“Akull” mban kënga më e re, për të cilën reperi i njohur shprehet se është një ndër preferuarat e tij. vetëm pak ditë më parë ai udhëtoi drejt Gjermanisë për të realizuar videoklipin e këngës, por vetëm një ditë para publikimit i ka ndodhur një gjë e papritur.

Sipas një postimi të tij në “Instagram”, dikush ka arritur që të vjedhë këngën e reperit dhe e ka publikuar në internet pa lejen e Capital T. Kjo gjë sigurisht që duhet ta ketë mërzitur reperin, megjithatë ai është përpjekur ta marrë situatën me sportivitet.

“Asnjëherë më parë nuk kam qenë i emocionuar për publikimin se sa për ‘Akull’ edhe pse kënga është vjedhur dhe publikuar ilegalisht, jam i lumtur që njerëzit e kanë dhe janë kënaqur duke e dëgjuar e tani me kualitetin e duhur e bashkangjitur me një video që e pasqyron më se miri këngën”, ka shkruar Capital T përkrah një fotoje të tij.

[gallery ids="921176,899939,921178,867581,867582,867580,867579,862355,921179,867578,862354,867576,862349,862350,862351,862352,862348,862346,704120,704121,921177"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore