Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ish-gruaja e Buffon flet për ndarjen: Si e mora vesh që me tradhtonte (Fotot)

Ish-gruaja e Buffon flet për ndarjen: Si e mora vesh që me tradhtonte

Ajo gjithmonë ka vënë para çdo gjëje familjen, duke shmangur probleme dhe polemika me ish bashkëshortin e saj, portierin e njohur italian, Gigi Buffon. Po flasim për Alena Seredoven e cila disa vite pas flet për divorcin e saj. Tashmë që është më e qetë dhe ka kaluar dhimbjen e ndarjes ka folur për marrëdhënien me ish- burrin.

“Tradhtia e Buffon”? Lajmin e mora vesh nga radio, unë nuk dija asgjë, isha e fundit që e mësova. Mendoj se pas atij lajmi u bëra më e mirë, kam qenë me fat, kemi ende një familje të ekuilibruar, unë nga njëra anë dhe Gigi nga ana tjetër”- ka thënë Alena Seredova.

Alena ndarjen nga portieri italian e ka menaxhuar në mënyrën më të mirë. Këtë gjë edhe vetë Buffon e ka thënë në media. “Ajo kishte të gjthë të drejtën e botës të më hapte propleme por nuk bëri kurrë asgjë të tillë. Ajo ka qenë e mrekullushme”- ka thënë portieri i njohur.

[gallery ids="920859,920858,920860,920861,920862,920863,920864,920865,920866,920867,920868,920869"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore