Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fustani i ngushtë i ekspozon format bombastike, por fansat tallen keq me Kim Kardashian për... (FOTO)

Ylli televiziv, Kim Kardashian, ka tërhequr së fundmi vëmendjen e të gjithëve, por kësaj radhe jo ashtu siç ajo do donte. Fansat kanë nisur të tallen keq me këmbët e saj.

Në një fotografi të publikuar së fundmi, përdoruesit e rrjeteve sociale pretendojnë se Kim ka gjashtë gishtërinj në këmbën e saj të majtë.

39-vjeçarja postoi një foto nga look-u i saj në eventin e American Influencer që u mbajt të hënën, e menjëherë vërshuan komentet e shumta.

E veshur me një fustan të kuq “Dior” dhe taka “Manolo Blahnik”, Kim tërhoqi vëmendjen e të gjithëve deri në momentin kur fokusi shkoi të këmbët e saj.

Ishte zgjedhja e saj e takave dhe pozicioni që bënë të fillojnë thashethemet se Kim ka 1 gisht më shumë në këmbën e saj të majtë. Edhe pse kuptohet se ajo ka 5 gishta dhe jo më shumë, fansat filluan të bëjnë komente mizore në “Twitter”.

“Ti nuk njeri njeri me 6 gishtërinj”, tha një person. “Prit. Me të vërtetë ke 6 gishtërinj!”, pyeti njëri.

Madje këto komente lidhen edhe me një foto të mëparshme të Kim që e kishte rregulluar keq me “photoshop”, ku dukej se kishte 6 gishtërinj në njërën këmbë.

[gallery ids="891534,912106,921092,921096,921097,909330,909319,917891,921098,921099,921100,917893,906427,897477,897473,897467,897464,897465,897466,891535,891531,888568,888572,888571,888565,887932"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore