Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Emigrantët u fshehën në kroskotin e makinës, u zbuluan nga rrahjet e zemrës (FOTO)

Kaq e madhe ishte dëshira e tyre për të mbërritur në Europë, sa nuk i kanë marrë parasysh vështirësitë e mëdha që do të kishte udhëtimi brenda kroskotit dhe sediljes së një makine.

Dy adoleshentë nga Guinea, 17 dhe 19 vjeç kanë tentuar të hyjnë në këtë mënyrë në Melilla të Spanjës, pasi ishin nisur nga Maroku.

Forcat e rendit i zbuluan vetëm falë një “pajisjeje që dikton të rrahurat e zemrës”. Adoleshentët duhet ta “mallkojnë” pra teknologjinë për dështimin e përpjekjes së tyre, që në rast të kundërt, mund të kishte përfunduar me sukses.

[gallery ids="921230,921229,921228,921227,921226"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore