Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në premierën e filmit të Bes Kallakut, ja si u shfaqen të veshur VIP-at (FOTO)

Një ditë më parë është mbajtur premiera e filmit të parë të aktorit të njohur, Bes Kallaku. Filmi mban titullin “Falco” dhe pjesë e tij janë shumë emra të njohur të ekranit shqiptar si  Arben Derhemi, Bleona Qereti, Rashel Kolaneci, Olsi Curri, Olsi Bylyku, Albano Bogdo e shumë të tjerë.

Në eventin e djeshëm ishin të pranishëm shumë personazhe të njohur, ku u shfaqen të veshur mjaft elegant dhe plot stil. Në premierën e filmit, Besi u shfaq i veshur me një kostum të zi dhe  Xhensila gjithashtu me fustan të zi teksa me vete çifti kishin edhe vogëlushen Ajka.

Ja dhe fotot e disa prej VIP-ave në premierën e filmit “Falco”:

[gallery ids="919845,919846,919847,919857,919848,919849,919850,919851,919852,919858,891220,891223,891218,891216,891215"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore