Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mami seksi tregon rrobat e reja, por sytë shkojnë te...(FOTO)

Daphne Joy ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, me të cilat ka mahnitur ndjekësit.

Daphne ka vënë në pah edhe një herë figurën e saj perfekte. 32-vjeçarja dukej joshëse dhe i la pa fjalë me paraqitjen e radhës, ku vuri në pah të pasmet e saj.

Ajo është nënë e një djali nga lidhja e saj me reperin 50 cent, me të cilin u nda kohë më parë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="919568,919562,919561,919566,919563,919564,919565,919567,919569,919570,919572,919573,919574,919575,919576"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore