Harbohet Wanda/ Nëna e 5 fëmijëve nxjerr pamjet kur bën tatuazh në pjesën intime (FOTO)

E dashura e Mauro Icardit, Wanda Nara është rikthyer sërish protagoniste në mediat rozë. Bukuroshja që tashmë është bërë pjesë e studiove sportive në Itali ka vendosur të bëjë një tatuazh në pjesën intime të trupit.

Modelja argjentinase, nënë e 5 fëmijëve, nuk ka nguruar ta ndajë momentin e bërjes së tatusë me fansat e saj nëpërmjet video të publikuara në “Instastory”.

Edhe pse tatuazhi ishte pak i sikletshëm, pasi ndodhej në pjesë intime të trupit, kjo nuk e ka penguar aspak Wandën që të ndaj disa sekuenca me fansat.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.