Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

FOTO/ Gratë e Partisë Demokratike “rrethojnë” Berlusconin

Ndonëse prej vitesh nuk ka poste drejtuese në Itali, Silvio Berlusconi vijon të jetë një prej figurave më interesante të së djathtës evropiane.

Në samitin e Partive Popullore Evropiane, përfaqësueset e Partisë Demokratike kanë shfrytëzuar mundësinë për të pasur një kujtim nga ish-kryeministri italian, foto që e kanë publikuar edhe në rrjetet sociale.

Albana Vokshi, Orjola Pampuri dhe Jorida Tabaku janë fotografuar në krah të ish-kryeministrit Berlusconi.

Tre ish-deputetet janë pjesë e delegacionit që udhëhiqet nga kryetari i PD-së, Lulzim Basha, i cili mbajti edhe një fjalim përpara të pranishmëve.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="919449,919450,919451,919452,919454"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore