Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

DJ i famshëm kapet mat në momente intime me të dashurën e tij 25 vjet më të re (FOTO)

DJ me famë botërore, David Guetta, është fotografuar në momente intime me të dashurën e tij, Jessica Ledon, teksa po shijonin rrezet e diellit në Miami Beach.

“Daily Mail” ka publikuar disa foto të çiftit, ku 52-vjeçari dhe 27-vjeçarja duken mjaft në formë me rroba banje, duke ekspozuar trupin e tyre të palestruar. Ata shfaqen mjaft të dashuruar teksa janë në det, duke u përqafuar e puthur.

Ndërkohë Jessica tregon edhe unazën e saj me diamant që ka marrë dhuratë nga partneri i saj 25 vite më i madh se ajo.

Krijuesi i hitit “Say My Name”, u divorcua nga bashkëshortja e tij, Cathy, pas 22-viteve martesë në 2014-n. Pasi kaluan 3 vite Guetta i dhuroi unazën Ledon në shenjë “dashurie dhe angazhimi”.

[gallery ids="919781,919782,919783,919784,919779,919785,919786,919787,919788,919789,919790,919791,919792,919793,919794,919795,919796,919797,919798,919799,919800,919801,919802,919803"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore