7-vjeçari reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës pa ndaluar asnjë sekondë (VIDEO)

Nikoll Prendi, 7 vjeç nga Balldre i Lezhës është një fëmijë me aftësi të rralla.

Ai mund të recitojë jo pak, por 2800 poezi të At Gjergj Fishtës pa ndaluar asnjë sekondë, me një shkëlqim në sy. Video e tij është bërë hit në rrjetet sociale.

Gjeniu 7 vjeçar Nikoll Prendi me banim në Balldre të Lezhës reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës.

Gjeniu 7 vjeçar Nikoll Prendi me banim në Balldre të Lezhës reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës.

Publiée par Gazeta TemA sur Mercredi 20 novembre 2019

 

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.