Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Shpërthim në Gjirokastër, policia në vendngjarje

Në fshatin Shtëpëz të Gjirokastrës, në banesën e shtetasit F.T. ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse.

Si pasojë ka dëme materiale, por fatmirësisht jo të lënduar.

Në vendngjarje ka shkuar grupim hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./TCH

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore