Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rita Ora kujton me një fotografi nudo periudhën e pushimeve

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është shumë e angazhuar së fundmi me xhirimet e filmit të ri “Twist”.

Ajo luan një nga rolet kryesore të këtij filmi me rëndësi dhe pritshmëri të lartë, i cili vjen si një ripërpunim i romanit të famshëm “Oliver Twist”, të autorit Charles Dickens.

Me gjithë këto angazhime, Rita duket se mezi po gjen kohë për pushime, ndaj si rrjedhojë e ndjen mungesën e pushimeve.

Këtë e bëri të ditur edhe përmes një fotografie të publikuar së fundmi në Instastory, ku shfaqet duke pozuar nudo në plazh. Fotografi kjo e realizuar në pushimet e një viti më parë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="918505,918507,918515,918512,918509,918513,918506,918514,918508,918510,887344,886288,887345,886287,873157,869089"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore