Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Hap këmbët dhe…/ Ja çfarë bën me të dashurin, vajza e këngëtarit të njohur (FOTO)

Sofia Richie shkëlqente në një foto të publikuar në Instagramin e saj.

Vajza 21-vjeçare e Lionel Richie u shfaq me këmbët e hapura në prehrin e të dashurit të saj 36-vjeçar Scott Disick, ish-bashkëshorti i Kourtney Kardashian dhe është baba i tre fëmijëve të vegjël.

Çifti u panë në Wynn Hotel, në Las Vegas në festën e ditëlindjes së saj.

[gallery ids="852737,852736,852735,852734,852733,852732,852731,852730,852729,852728,852727,852726,852725,852724,852723,852722,852721,852720"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore