Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

FOTO/ Makina zhytet në gropën me ujë të nxehtë, digjen të gjallë dy persona

Mediat e huaja raportojnë se dy burra janë djegur të gjallë brenda makinës së tyre. Kjo pasi makina e tyre u zhyt brenda një grope, e cila u hap papritur nga plasja e një tubi me ujë të nxehtë në Rusi.

Dy burrat, identiteti i të cilëve ende nuk është bërë i ditur nga autoritet, u bllokuan brenda në automjet dhe gjetën vdekjen e menjëhershme.

Fotografi, të cilat tregojnë pamje nga tragjedia e ndodhur, teksa trupat e tyre ngrihen nga një vinç, së bashku me pjesët e mbetura nga automjeti që ata drejtonin.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="918485,918486,918487,918488,918489,918490,918491,918492,918493,918494,918495,918496"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore