Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fitojnë miliona euro nga filmat porno, ja kush janë 3 shqiptaret që realizojnë filma për të rritur (FOTO)

Fitojnë miliona euro nga filmat porno, ja kush janë 3 shqiptaret

Breanne Benson, Alby Rides e Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur tek ne, por mjafton të kërkoni në Google për to dhe mësoni për veprimtarinë e tyre.

Këto tre femra janë me origjinë shqiptare dhe janë të njohura në industrinë e filmave për të rritur.

Këto vajza me origjinë shqiptare fitojnë miliona euro nga produksionet e huaja për skenat e nxehta që realizojnë.

[gallery ids="832198,832199,832200,832201,832202,832203,832204,832206,832207,832208,832209,832210,832211,832213,832214,832215,832216,832217,832218"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore