6 vite pa Sokol Olldashin, publikohet videoja e rrallë e ish-deputetit

6 vite më parë humbi jetën në një aksident tragjik, një prej figurave kryesore të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi.

Ish-deputeti vdiq më 20 nëntor të vitit 2013, teksa udhëtonte me makinën e tij nga Elbasani drejt Tiranës.

Në këtë përvjetor, miku i tij Çim Rexha ka publikuar një video të rrallë në rrjetet sociale, ku Olldashi shfaqet duke luajtur kitarë.

Në videon e filmuar disa vite më parë, shfaqet në 30 sekonda ish-deputeti i ndjerë demokrat, teksa shpalos talentin edhe në muzikë.

Me mikun tim me te mire Sokol Olldashi. I paharruar do ngelesh ne zemrat tona, mik i dashur…… Video e shkurter, por e rralle! Ne ate kohe cel regjistronte, vetem 30sek

Publiée par Cim Rexha sur Samedi 27 février 2016

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.