Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

“Tradhtohet” Basha/ Vokshi shfaqet me “oligarkët”, Paloka drekon me Gjiknurin dhe Ahmetajn (FOTO)

Gjatë takimeve të sotme, për Reformën Zgjedhore, deputetët e Kuvendit të Shqipërisë dhe të opozitës jashtë Kuvendit, janë parë të bisedojnë në harmoni të plotë.

Të paktën në tryezën e drekës, ku ishin të pranishëm edhe përfaqësuesit ndërkombëtarë.

Disa imazhe nga takimet e sotme ku të pranishëm përveç deputetëve të maxhorancës ishin edhe përfaqësues të opozitës si Edi Paloka, Klajda Gjosha, apo Fatmir Mediu, tregonin qartë harmoninë që karakterizon opozitën, sidomos në kafe apo restorant, kur nuk ka çështje për të diskutuar para publikut.

[gallery ids="918320,918319,918318,918317"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore