Të bukura dhe të dhunshme në aksion/ Këto janë ushtaret turke që luftojnë edhe ISIS (Foto)

Femra zënë një vend të rëndësishëm në ushtrinë turke. Ato stërviten fort dhe mund të themi me plot bindje se konkurrojnë denjësisht meshkujt.

Të bukura, të shkathëta dhe shumë të zonjat, ushtaret turke kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, presidenti turk Rexhep Taip Erdogan ka deklaruar se do ta shndërrojë ushtrinë turke në një superfuqi botërore.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.