Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shtëpia e ëndrrave që do t’ju lërë pa mend, kushton plot 4.6 milionë dollarë (FOTO)

Aktorja e “Hollywood”-it, Katie Holmes dhe komediani i famshëm, Jamie Foxx, zbuluan këtë verë se janë ndarë. Ata patën bashkë një romancë gati 6-vjeçare.

E mesa duket Holmes do që të harrojë çdo gjë nga kjo lidhje, pasi ka nxjerrë në shitje vilën e saj në Calabasas. Në vitin 2014 ajo e bleu për 3.795 milionë dollarë dhe tani kjo rezidencë kushton 4.625 milionë dollarë.

“Daily Mail” shkruan se “shtëpia e ëndrrave” është ndërtuar në 2007-n si pjesë e një kompleksi me stil europian. Nuk është shumë lart me disa nga Kardashianët.

Gjithashtu bëhet e ditur se kjo shtëpi ka plot gjashtë dhoma gjumi, tualete në çdo dhomë e në korridore. Ka një superverandë që e prek dielli për disa orë gjatë ditës dhe një pishinë pranë saj për t`u freskuar.

Për më tepër shikoni albumin me fotot, të cilat do t’ju lënë pa mend:

[gallery ids="917936,917934,917933,917942,917935,917905,917903,917904,917906,917907,917908,917909,917910,917911,917912,917913,917937,917938,917939,917940,917941"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore