Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Shqiptari përplaset nga shoferja austriake, por ja çfarë bën ajo (FOTO)

Një aksident rrugor ka ndodhur në Austri, ku është përfshirë edhe një shqiptar që jeton atje.

Në disa pamje të bëra publike, shihet se si një shofere austriake përplas makinën e shqiptarit dhe tenton të ikë nga vendi u ngjarjes.

Mirëpo, shoferja, e cila besohet se ishte e dehur nuk i dëgjoi dhe iki. Disa metra më tutje ajo shkakton një tjetër aksident.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="917457,917462,917463,917458,917459,917460,917461"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore