Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi i morën makinën dhe llogaritë bankare, Kejvina u “nxjerr” armët Prokurorëve (FOTO)

Bukuroshja Kejvina Kthella ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit për shkak të lidhjes së saj me Redjan Rrajën, duke u bërë kështu pjesë e hetimit të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

Gjithmonë aktive në rrjetet sociale, Kejvina poston video dhe foto nga jeta e saj e përditshme edhe pse i është sekuestruar makina dhe i janë mbyllur llogaritë bankare.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet seksi e veshur me stil kauboj dhe mban dy revole në duar, ku krahas fotos shkruan ‘’Hey Hey’’.

Ditë e sotme, Prokuroria vendosi t’i kthejë Kejvinës celularin, por jo makinën dhe llogaritë bankare.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="910439,907275,914293,917777,911975,917778,914288,914287,917779,914285,917783,907767,917780,907273,914286,907276,907274,907271"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore