Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi bëri shqiponjën, Miss Serbia ka edhe një vlerësim tjetër për shqiptarët (FOTO)

Pasi bëri shqiponjën, Miss Serbia ka edhe një vlerësim

Miss Serbia, Irina Jovanka, ka qenë në qendër të vëmendjes para disa kohësh në mediat serbe dhe shqiptare pasi ajo bëri shqiponjën teksa ishte në një konkurs bukurie në Kosovë.

Missi ka befasuar sërish ku ka postuar një foto me një polic të Kosovës dhe ka shkruar se polic më të mirë nuk ka hasur në Ballkan./TCH

[gallery ids="918433,918434,918431,918432,918426,918428,918427,918429,918425,918424,918430"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore