Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Një betejë për jetë a vdekje/ Pitoni gllabëron krokodilin (FOTO)

Një betejë për jetë a vdekje/ Pitoni gllabëron

Nëse ju duket e pamundur që një gjarpër të hajë një krokodil, fotot e mëposhtme do ju tregojnë se kjo gjë është plotësisht e mundur.

Pamjet janë marrë nga një banore e Queensland e cila pa pitonin duke iu afruar krokodilit në liqenin Moondarra. Pitoni e gëlltiti dhe u largua me krokodilin brenda trupit të tij.

Edhe pse krokodili u përpoq shumë, nuk kishte asnjë mënyrë për t’u liruar nga shtrëngimi i fuqishëm i gjarprit kishte asnjë mënyrë për t’u liruar nga shtrëngimi i fuqishëm i gjarprit.

[gallery ids="778737,778741,778739,778743,778738,778744,778742,778740"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore