Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Këto foto tregojnë se gjithçka në Instagram është një gënjeshtër e madhe

Në rrjetet sociale të gjithë duken pothuajse perfekt. Mirëpo, çfarë fshihet pas këtyre fotove në dukje magjike dhe pa asnjë të metë.

Zhvillimi i teknologjisë ka bërë që të ketë filtra dhe aplikacione, të cilat mbulojnë gjithçka. Më poshtë po ju tregojmë disa foto si janë yjet në të vërtetë, pa filtra dhe pa këndin perfekt të fotos.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="917946,917947,917948,917949,917950,917951,917952,917953,917954,917955,917956,917957,917958,,917959"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore